7 Wskazówek na Dobrą Stronę Internetową

7 Wskazówek na Dobrą Stronę Internetową

1. Najważniejsze!

Twoja strona internetowa, to Twój biznes. Jeśli zrozumiesz tę kwestie, reszta ułoży się w całość. Mając to na uwadze, czy do zbudowania budynku dla swojej firmy, zatrudniłbyś osobę, która nie ma pojęcia na jakiej ziemi budować, jakiego użyć budulca oraz jak czytać plan budowy? Kto by zaprojektował wnętrza tego budynku? Kto by się zajał finansami, marketingiem, rozwojem? Z doświadczenia wiemy, że większość osób, nawet nie zdaje sobie sprawy, czy firma którą wybierają, ma jakiekolwiek kompetencje, ponieważ sami się na tym nie znają, ani nie zadają powyższych pytań.

2. Prawidłowe Pozycjonowanie

Czy miałbyś taką odwagę by otworzyć sklep w środku lasu, 100 km od cywilizacji? Jeśli chodzi o strony internetowe, to większość wybiera ten wariant. Powstają strony, o których nikt się nie dowie, poza osobą projektującą, właścicielem i kilkoma znajomymi.

3. Różnorodność.

Wyobraź sobie, że jednak nie wybrałeś opcji lasu, lecz udało Ci się otowrzyć firmę/sklep w centrum miasta czy w galerii. Z tym, że realia są takie, że oprócz Ciebie, w szeregu ustawionych jest kilkanaście placówek, które oferują podobne lub te same produkty, usługi, które Ty oferujesz. Tak właśnie, wygląda to w internecie, gdzie wpisując dane hasło, uzyskujesz kilkanaście rezultatów na każdą stronę. Więc, zastanów się czym ich zachęcisz?

4. Doświadczenie

To właśnie odpowiedź na powyższe pytanie. To doświadczenie sprowadza nas do tego, że kupujemy w tym a nie innym sklepie. Że zdecydujemy się, na tego czy innego mechanika, czy też to że kupimy dane spodnie czy daną skukienkę.

5. Psychologia – Ropoznanie Doświadczenia

Zastanawiałeś się, kim jest Twój klient? Czy jest kobietą czy mężczyzną, czy kieruje nim potrzeba czy kaprys? Czy lubi skromność, a może rozmach? Czy ważniejsze jest dla niego zaoszczędzić czy być zrozumianym?

6. Sprzedaż

Gdy już wszystko ustalone i klienci są u Ciebie na stronie, zrób to tak, by zamawianie Twoich usług czy też wprowadzanie danych do realizacji zamówienia było proste i przyjemne. Wkońcu, nie chcesz aby zrezygnowali na tym etapie.

7. Bardzo Dobra Wiadomość Dla Ciebie

Zdecydowana większość osób na Polskim rynku, nie korzysta z profesjonalnych usług podczas Tworzenia stron, a to oznacza, że jeśli postawisz na jakość, będzię Ci o wiele łatwiej przekoczyć konkurencję. Nie przerażaj się tym, że potrzebujesz mocnej strony. Jeśli scigasz się z hulajnogą, wystarczy wsiąśc na rower. Strony projektuje się na miarę, w zależności od potrzeb rynku oraz konkurencji.